Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

LR Redovisning & Revision Katrineholm AB

Mejerigatan 11 (Besöksadress)
Box 325
641 23 Katrineholm

Tel 0150-36 55 00

E-post info.katrineholm@lr-redovisning.se

 

Peter Fhinn

Kontorschef, redovisningskonsult

Direktnr 0150-36 55 06
E-post peter.fhinn@lr-redovisning.se

Carolin Larsson

(föräldraledig)
Redovisningskonsult

Tel 0150-36 55 00
E-post carolin.larsson@lr-redovisning.se

Frida Lindahl

Redovisningskonsult

Direktnr 0150-36 55 03
E-post frida.lindahl@lr-redovisning.se

Åsa Lindström

Redovisningskonsult

Direktnr 0150-36 55 07
E-post asa.lindstrom@lr-redovisning.se

Julia Gustafsson

Redovisningsassistent

Direktnr 0150-36 55 01
E-post julia.gustafsson@lr-redovisning.se

Jenny Eriksson

Lönekonsult/redovisningsassistent

Direktnr 0150-36 55 08
E-post jenny.eriksson@lr-redovisning.se

Peter Modig

Lönekonsult

Direktnr 0150-44 50 04
E-post peter.modig@lr-redovisning.se

Annelie Persson

Redovisningskonsult

Direktnr 0150-36 55 05
E-post annelie.persson@lr-redovisning.se

Sara Adrelius

Redovisningsassistent

Direktnr 0150-36 55 04
E-post sara.adrelius@lr-redovisning.se

Pernilla Lindgren

Redovisningsassistent

Direktnr 0150-36 55 02
E-post pernilla.lindgren@lr-redovisning.se

Samarbetspartner

Vi samarbetar med jurist Lena Koss, från LK Juridiska Byrå AB, för att möta våra kunders behov av juridisk rådgivning.

Lena Koss

Jurist

Mobil 070-190 57 09
E-post lena.koss@lkjuridiskabyra.se

Jurist som jobbar med familje-, avtals- och bolagsjuridisk rådgivning mm.

Aktuellt

Uppdaterat 200520: Aktuellt kring Corona för svenska företag

Läs mer här


Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Fortsätt läs här


Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden. Read more here


Sänkt krav på aktiekapital

läs här

Generationsskifte och försäljning av företaget

läs här

Budget 2020

läs här

Budgetproposition för 2020

Läs här